Product information "Disney Enchanting Collection - Belle Wedding Money Bank A29375"
This enchanted Beauty and the Beast money bank is ideal for saving your coins for your special fairy tale wedding.
Packed in a Disney branded gift box.
| Article group: | Money Bank |
|---|---|
| Brand: | Enchanting Disney Collection |
| Charakter: | Beast, Belle |
| Disney movie: | Beauty and the Beast |
| Height: | 16,0 cm |
| Length: | 9,0 cm |
| Manufacturer: | Enesco |
| Material: | Porcelain |
| Width: | 9,0 cm |
| Year of release: | 2019 |
Login
No reviews found. Share your insights with others.