Product information "Disney "Marie" Aristocats Christmas Bauble silver - Kurt S. Adler DN33033"
This cute christmas bauble from Kurt S. Adler features the little cute kitten Marie from the Disney classic movie "Aristocats. Every 80mm silver glass bauble is presented in a Disney Christmas Inspirations branded gift box.
The Disney Christmas Collection from Kurt S. Adler features a lot of christmas decoration items like nutcrackers, baubles, hanging ornaments or christmas stockings.
| Article group: | Christmas Decoration / Christmas Ornament / Christmas Bubble |
|---|---|
| Brand: | Disney |
| Charakter: | Marie |
| Disney movie: | The Aristocats |
| Height: | 7,0 cm |
| Length: | 6,0 cm |
| Manufacturer: | Kurt S. Adler |
| Material: | Glass |
| Width: | 6,0 cm |
| Year of release: | 2021 |
Login
No reviews found. Share your insights with others.