Product information "Disney Showcase Collection - Elsa Figurine From Frozen II 6005683"
From Disney's most anticipated film of 2019, Elsa makes her return to the Disney Showcase Collection in this cinematic moment from Frozen II. All the detail, all the craftmanship and all the adventure is captured in this amazing piece.
The item is packed in a branded craft box. Unique variations should be expected as the product is hand painted.
| Article group: | Figurine |
|---|---|
| Brand: | Disney Showcase Collection |
| Charakter: | Elsa |
| Disney movie: | Frozen |
| Height: | 21,0 cm |
| Length: | 9,5 cm |
| Manufacturer: | Enesco |
| Material: | Stone Resin |
| Width: | 9,0 cm |
| Year of release: | 2019 |
Login
No reviews found. Share your insights with others.