Product information "Disney Showcase Collection - Stitch With Book Figurine 6006207"
Even adorable Stitch loves a good read. Yes he is cute, charismatic and clever. Ohana means family , making this delightful Stitch a much welcomes addition to the collection of six minis. Hand-painted and hand crafted, Stitch is supplied in a windowed branded gift box.
| Article group: | Figurine |
|---|---|
| Brand: | Disney Showcase Collection |
| Charakter: | Stitch |
| Disney movie: | Lilo & Stitch |
| Height: | 6,0 cm |
| Length: | 6,0 cm |
| Manufacturer: | Enesco |
| Material: | Stone Resin |
| Width: | 9,0 cm |
| Year of release: | 2020 |
Login
No reviews found. Share your insights with others.